Działamy w mieście. Działamy dla miasta. Działamy przez miasto.
Blog > Komentarze do wpisu

Napad na trawnik

W nocy z 8 na 9 kwietnia pod osłoną nocy dokonaliśmy rzeczy okrutnej: oto bowiem jedno z klepisk ziemi w centrum miasta (w innych miastach zwane i będące trawnikiem) zostało skopane łopatami, zasypane świeżą ziemią oraz obsiane i opalowane. Sensacyjny materiał do obejrzenia tutaj:

Robimy z tych klepisk trawniki po nocach, bo uważamy, że nasze działanie jest formą terroryzmu w mieście, które prawie wszyscy spisali na straty uznając, że tak tu MUSI wyglądać. Chcąc czegoś lepszego czasem czujemy się jak prawdziwi terroryści - agresja, niezrozumienie itp itd. Co na to Karol Chądzyński, ex-wiceprezydent, szef spółki miejskiej (ŁPO) zajmującej się zielenią?


Takie akcje byłyby bardzo dobre, gdyby u ich źródła nie leżały przyczyny polityczne. Wielu ludzi działa ze szlachetnych pobudek, ale przeważnie za wszystkim kryje się młodzieżówka jakiejś partii. To nie są oddolne działania społeczne.

Panie Karolu, w zasadzie to powinniśmy Pana pozwać za tą niesamowitą potwarz skierowaną przeciwko wszystkim Łodzianom, którzy bezinteresownie dbają o swoje miasto, czego nie robią władze, także w Pana osobie. Nie zrobimy tego, bo poziom Pana wypowiedzi świadczy o Panu lepiej niż jakikolwiek wyrok.

Cały artykuł Michała Jagiełły z GW tutaj:
http://miasta.gazeta.pl/lodz/1,78965,5103076.htmlJuż wkrótce kolejne klepiska zamienią się w przyszłe trawniki. Dokonają tego dziesiątki "politycznych młodzieżówek", "aktywów partyjnych" i ku uciesze Pana Chądzyńskiego będzie on mógł opluć ich wszystkich. Tak, jak lubi najbardziej.

Tradycyjne pozdrowienia dla Łodzian przez wielkie Ł!
środa, 09 kwietnia 2008, grupa.pewnych.osob.lodz

Polecane wpisy

Komentarze
lea
2008/04/09 17:21:26
zwracam uwagę, że na filmiku widnieje data 9.03 :) pozdrawiam
-
2008/04/09 20:30:22
W imieniu montażysty filmu zwracam uwagę, że skończył jego edycję o godzinie 2:30 ;o
Pozdrawiam!
-
2008/04/09 23:21:45
to śmieszne, a może wręcz żałosne, że ktos kto mówi takie rzeczy był kiedykolwiek wiceprezydentem naszego miasta....
-
lea
2008/04/10 14:24:51
przechodziłam dzisiaj obok "waszego" trawnika. teraz przydałaby sie akcja dla łodzian, żeby nie niszczyć zieleni, bo biedny trawnik w połowie zadeptany
Grupa Pewnych Osób

Utwórz swoją wizytówkę Grupa Pewnych Osób


Grupy dyskusyjne
Porozmawiaj
Twój @gmail.com :
Zobacz panel dyskusyjny
Wypunktujmy dobre strony Łodzi

Zamieść nasz button:
Grupa Pewnych Osób
Grupa Pewnych Osób
Grupa Pewnych Osób


statystyka