Działamy w mieście. Działamy dla miasta. Działamy przez miasto.
Kategorie: Wszystkie | Akcje | Info | Intro | Relacje
RSS
poniedziałek, 26 listopada 2007
Każdy kto coś robi, a co gorsza jeszcze zauważą to media, od razu jest posądzany o "parcie na szkło". No i fajnie! Jeśli nam ktoś zazdrości kontaktów z mediami, zapraszamy do współpracy, do działania!

(materiał puszczony w eter Radio Łódź i PR Trójka)

7.11.2007
22:14, grupa.pewnych.osob.lodz , Intro
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 19 listopada 2007

W Łodzi działa lub chce działać wiele osób. Często miewają jednak problem ze wzajemnym komunikowaniem się. Jeśli chcesz się dowiadywać o naszych przedsięwzięciach zapisz się do naszej subskrypcji:

newsletter (kliknik i zapisz się)

Natomiast jeśli chcesz się jakoś z nami skontaktować, proponujemy drogę elektroniczną na adres grupa.pewnych.osob.lodz@gmail.com

00:33, grupa.pewnych.osob.lodz , Info
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 04 listopada 2007
Kto jest w jej składzie? Także ty, tylko jeszcze o tym nie wiesz. Porzuć jedzenie kotleta, porzuć spędzanie całego dnia na oglądaniu filmów z youtube'a. Każdy człowiek ma wpływ na mały świat, w którym żyje, na miejski mikroorganizm. Twój głos w społeczeństwie to nie tylko skreślenie nazwiska na karcie do głosowania. Po 60 latach państwa totalnego w końcu masz możliwość coś zrobić, czemu zrezygnowałeś z niej dla oglądania telenoweli?


Łódź to brzydkie miasto.
Łódź to piękne miasto.


Niezależnie od poglądu, który wybierzesz jako swój, pomyśl, czy nie możesz zrobić czegoś, żeby Łódź była miastem lepszym. Przyłącz się do Grupy Pewnych Osób, usiądź w fotelu i pomyśl co chciałbyś zrobić dla Łodzi, jakie masz pomysły, talenty, znajomości, możliwości. Pomyśl, czy nie będzie przyjemnie pochwalić się po latach swoim wnukom, że nie byłeś kanapowym kartoflem tylko wziąłeś sprawy w swoje ręce.


Człowieku, jesteśmy w UE, gospodarka pędzi, pensje rosną. Nadszedł czas zmienić miasto. Grupa Pewnych Osób nie zrobi tego bez Ciebie.
18:08, grupa.pewnych.osob.lodz , Info
Link Komentarze (1) »
sobota, 03 listopada 2007
Mamy nadzieję, że to już koniec kariery Wiesława W. 54. letni mieszkaniec ulicy Polarnej, przez szereg lat bezkarnie dewastował nasze miasto. Kiedy widzieliśmy indolencję służb, bezradność policji, oraz odnawiane po raz kolejny te same ściany, doszliśmy do wniosku, że trzeba coś z tym zrobić. Im dłużej się tą sprawą zajmowalismy, tym bardziej opadały nam ręce, że od tak dawna wiadomo kto i co niszczy. Stworzyliśmy specjalną stronę o bezkarnym wandalu. Dopiero, gdy sprawą zainteresowały się media, ta z pozoru banalna sprawa została jakoś rozwiązana. Biegli sądowi stwierdzili, że Wiesław W. jest niepoczytalny. W takim wypadku, nie poniesie on konsekwencji swojej niszczycielskiej działalności, a jedyną metodą jest izolacja od społeczeństwa. Czego Łodzi i Panu Wiesławowi życzymy.

2.11.2007
16:42, grupa.pewnych.osob.lodz , Akcje
Link Komentarze (4) »
Grupa Pewnych Osób

Utwórz swoją wizytówkę Grupa Pewnych Osób


Grupy dyskusyjne
Porozmawiaj
Twój @gmail.com :
Zobacz panel dyskusyjny
Wypunktujmy dobre strony Łodzi

Zamieść nasz button:
Grupa Pewnych Osób
Grupa Pewnych Osób
Grupa Pewnych Osób


statystyka