Działamy w mieście. Działamy dla miasta. Działamy przez miasto.
Kategorie: Wszystkie | Akcje | Info | Intro | Relacje
RSS
wtorek, 16 listopada 2010

Miasto to nie śmietnik, a mury budynków to nie słupy ogłoszeniowe!
Dlatego w wyborach nie będę głosować na ludzi, którzy podczas kandydowania nie przestrzegają prawa - Art. 63a. § 1. Kodeksu Wykroczeń.

K.W. Art. 63a. § 1. Kto umieszcza w miejscu publicznym do tego nie przeznaczonym ogłoszenie, plakat, afisz, apel, ulotkę, napis lub rysunek albo wystawia je na widok publiczny w innym miejscu bez zgody zarządzającego tym miejscem, podlega karze, ograniczenia wolności albo grzywny.

Chcesz się przypatrzeć => kliknij i zobacz galerię.

Czekamy na kolejne fotografie: grupa.pewnych.osob.lodz@gmail.com 

Zapraszamy też na specjalną grupę na Facebooku, gdzie każdy może dodać swoje fotografie.

11:07, grupa.pewnych.osob.lodz , Akcje
Link Komentarze (4) »

 

Galeria fotografii Karola

10:40, grupa.pewnych.osob.lodz , Akcje
Link Komentarze (1) »
czwartek, 21 października 2010

Od kilku lat w porozumieniu z Towarzystwem Opieki nad Starym Cmentarzem w Łodzi organizujemy porządkowania terenów wokół zabytkowych nagrobków na Starym Cmentarzu w Łodzi przy ulicy Ogrodowej. Najbliższa akcja planowana jest w sobotę 23 października od godziny 10:00. Zbiórka pod Kaplicą Scheiblera.

Nie możesz, nie masz czasu, nie chcesz czynnie sprzątać? Pomóż nam powiększyć wypożyczalnię narzędzi, jaka znajduje się na Starym Cmentarzu. Zwracamy się zatem do wszystkich osób dobrej woli, aby nam pomogli w stworzeniu wypożyczalni narzędzi. Wystarczy przyjść w sobotę na Stary Cmentarz przy ulicy Ogrodowej (część ewangelicka w alejce Scheiblerowskiej) i przynieść ze sobą jakieś (nowe lub używane) grabie, sekatory, łopaty lub rękawice. Można się także z nami umówić za pośrednictwem poczty grupa.pewnych.osob.lodz@gmail.com na inny termin przekazania.

Jak to było: 
2009 http://gpo.blox.pl/2009/10/Posprzatalismy-na-Starym-Cmentarzu.html
2009 http://gpo.blox.pl/2009/06/Sprzatalismy-na-Starym-Cmentarzu.html
2008 http://gpo.blox.pl/2008/10/Sprzatalismy-groby.html
2008 http://gpo.blox.pl/2008/05/Sprzatalismy-Stary-Cmentarz.html
2007 i 2006 http://gpo.blox.pl/2007/10/Porzadkowanie-nagrobka.html

01:24, grupa.pewnych.osob.lodz , Akcje
Link Komentarze (6) »
sobota, 12 czerwca 2010

Przed niedzielnym Piknikiem na Księżym Młynie trzeba zrobić trochę porządków - zapraszamy chętnych do pomocy w sobotę 12 czerwca od 15:30 na Koci Szlak!

08:57, grupa.pewnych.osob.lodz , Akcje
Link Dodaj komentarz »
sobota, 22 maja 2010

Wreszcie przyszedł czas rozdania "Punktów". Sala kinowa Muzeum Kinematografii dość szybko się zapełniła i ledwie wystarczyło miejsca dla wszystkich - organizatorzy musieli zadowolić się miejscami stojącymi. Wśród nagrodzonych byli zarówno tacy, dla których "Punkt dla Łodzi" to już któraś, kolejna z nagród, jakie otrzymali (np. projektanci hotelu "Andel's"), jak i tacy, którzy przez wiele lat działalności nie zostali jeszcze docenieni (Jacek Bieleński czy panie z "042 Magazine"). Nagrodzona w kategorii "Ludzie" Marta Skłodowska jechała na galę aż z Niemiec, na szczęście udało jej się dotrzeć na czas. Z kolei inny z nagrodzonych, Bartosz Stępień, znawca łódzkich murali, uświetnił galę prelekcją na temat właśnie łódzkich murali, a konkretnie tego, jak na przestrzeni lat zmieniały się ich style. Najbardziej cieszymy się jednak z tego, że mogliśmy nagrodzić młodych ludzi, którzy własnymi siłami wyremontowali skocznię narciarską na Rudzkiej Górze i zorganizowali konkurs skoków.

Więcej informacji o laureatach na stronie Punktu: http://punktdlalodzi.pl/edycja2010.html

19:28, grupa.pewnych.osob.lodz , Akcje
Link Komentarze (1) »
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 27
Grupa Pewnych Osób

Utwórz swoją wizytówkę Grupa Pewnych Osób


Grupy dyskusyjne
Porozmawiaj
Twój @gmail.com :
Zobacz panel dyskusyjny
Wypunktujmy dobre strony Łodzi

Zamieść nasz button:
Grupa Pewnych Osób
Grupa Pewnych Osób
Grupa Pewnych Osób


statystyka